FAQ - Časté otázky/Odpovede

Kto môže inzerovať na auto-moto inzercii AUTOprofil zdarma?
Bezplatne môže na portáli www.autoprofil.sk inzerovať ktokoľvek, fyzická či právnická osoba (užívateľ). Inzerovať auto-moto inzeráty môžete ako neregistrovaný užívateľ, alebo ako registrovaný  užívateľ, ktorý sa zaregistroval. Registrácia ako i pridávanie inzerátov sú bezplatné, umožňujú pohodlnú a jednoduchú správu inzerátov.

Som zaregistrovaný, no zabudol som heslo.
Len registrovaný užívateľ má možnosť zaslať si heslo ku svojmu kontu. Pošlite si na svoj zaregistrovaný e-mail, zadaný pri registrácii (zriadení konta) nové heslo, ktoré si následne po prihlásení môžete zmeniť v sekcii Moje údaje. Pre zaslanie hesla prosím kliknite sem a zadajte Váš e-mail.

Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na inzertnú stránku?
Pravdepodobne ste porušili podmienky a pravidlá auto-moto inzercie. V prípade, že si želáte odblokovať prístup na portál www.autoprofil.sk za poplatok, požiadajte nás e-mailom na info@autoprofil.sk.

Čo mám robiť, ak chcem aktualizovať, upraviť alebo zmazať inzerát? Čo, ak mám zablokovaný prístup?
Prihláste sa na Vaše konto a kedykoľvek môžete upraviť, zmazať alebo aktualizovať (obnoviť - dostať na prvé miesto medzi najnovšie inzeráty) ktorýkoľvek inzerát podľa potreby (ak ste zabudli svoje heslo, pošlite si obnovenie hesla na e-mail). V prípade, že je Váš prístup na portál zablokovaný, môžete zmazať neaktuány inzerát, nový inzerát však nie je možné pridať (až po odblokovaní prístupu). Neregistrovaný užívateľ spravuje (maže) svoje inzeráty prostredníctvom e-mailu obdržaného pri pridaní inzerátu. Pokiaľ už nemáte k dispozícii aktivačný e-mail, požiadajte o zmazanie inzerátu e-mailom na info@autoprofil.sk.

Koľko inzerátov môžem pridať, aké podmienky musím spĺňať?
Auto-moto inzerát musí byť v konkrétnej kategórii a podkategórii, užívateľ môže pridať maximálne jeden inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom (ten istý inzerovaný predmet) za 24 hodín. Celkový počet (rôznych) inzerátov je neobmedzený.

Môžem (a ako) pridať obrázky/fotky k inzerátu?
Obrázky/Fotky môžete pridať k inzerátu (nahrať na portál) ihneď pri pridávaní inzerátu, alebo aj kedykoľvek neskôr - stačí sa prihlásiť na Vaše konto, kliknúť na sekciu Moje inzeráty, následne kliknete na tlačidlo Obrázky pri konkrétnom inzeráte, prostredníctvom tlačidla Prehľadávať nájdete konkrétny obrázok a potvrdíte kliknutím na Odoslať. Takto môžete pridať k inzerátu max. 5 obrázkov.

Čo znamená obnovenie inzerátu (obnoviť inzerát)?
Kliknutím na tlačidlo OBNOVIŤ dostanete váš inzerát na prvé pozície medzi najnovšie inzeráty. TOPujete, uprednostníte tak váš inzerát úplne zadarmo! Obnovenie inzerátu je možné pre registrovaných i neregistrovaných užívateľov, kvôli jednoduchosti a pohodlnosti odporúčame sa zaregistrovať a objaviť čaro aktívnej, jednoduchej správy inzerátov.

Ako uhradím a požiadam o prednostný TOP inzerát?
Jednoducho. Pridáte si bezplatný inzerát. Následne po jeho zverejnení na inzertnom portáli, zašlite (napr. cez internetbanking) platbu 5 € (TOP inzerát na 30 dní) s variabilným symbolom (ktorým je číslo vášho inzerátu) na bankový účet č. 2900794562/8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK2983300000002900794562, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX, a e-mailom na info@autoprofil.sk  zašlite vaše fakturačné údaje (meno, priezvisko alebo obchodný nazov, ulica, číslo, obec / mesto, prípadne IČO, DIČ). Prednostný TOP inzerát bude po pripísaní platby na náš bankový účet zverejnený na dobu zodpovedajúcu platbe (úhrade), pokiaľ ho neodstránite skôr. Viac o cenách a spoplatnených službách.

Mám záujem o platený reklamný banner.
Pošlite nám e-mailom na info@autoprofil.sk reklamný banner (.jpg, .gif, .swf), určite si druh banneru a dobu zverejnenia, fakturačné údaje, uhraďte platbu (VS: zašleme Vám e-mailom) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetbanking. Po pripísaní platby na náš bankový účet bude reklamný banner zverejnený na dobu za uhradené obdobie. V prípade nejasností, otázok alebo žiadosti o výrobu reklamného bannera nás informujte prostredníctvom e-mailu info@autoprofil.sk.

Ako uhradím a požiadam o odkaz na web stránku?
Pošlite žiadosť e-mailom na info@autoprofil.sk, názov web stránky (www + krátky popis), dobu zverejnenia (počet mesiacov) a spôsob uverejnenia (titulná strana, overovací email) a Vaše fakturačné údaje (meno, priezvisko/názov firmy, adresa, prípadne IČO,DIČ). Obratom Vám e-mailom zašleme údaje potrebné k platbe.

Kedy obdržím faktúru za platené služby?
Faktúra vám bude doručená najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na info@autorpofil.sk.

Poslal som e-mail s otázkou, ale nedostal som na ňu odpoveď.
Na otázky a podnety, ktorých riešenie a odpovede nájdete na inzertnej stránke, neodpovedáme.


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem